GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tvättservis 4504048
nr 450 4048
Tvättservis
4 del. Rörstrand, 1800-tal, (fotnagg)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 5 februari 2007
kl 17:23:07
700 kr
900 kr
800 kr
900 kr
950 kr
1.700 kr
1.200 kr
1.500 kr
Rörstrand